Kargo 2000, 1997 yılında kurulmuş olup 750.000 TL sermayesi ile Doğu Anadolu'da ihracat rekoru kıran bir firmadır. Yıllık yaklaşık 25.000.000 $ ciro yapmaktadır; firmamız, bünyesindeki 37 yi aşkın araç filosuyla faliyetlerini süratle sürdürerek, Türkiye genelinde 4 bölge ve 10 ilde ARDAHAN, AĞRI, BİTLİS, BİNGÖL, BATMAN, DİYARBAKIR, MUŞ, IĞDIR, HAKKARİ, ŞANLIURFA, KARS, VAN şubeleriyle hizmet vermektedir. Kamyon ve kamyonet filolarıyla faaliyetlerine devam eden Kargo2000, KUBA Grubu bünyesinin altındadır.

ÇALIŞMALARIMIZ

Firmamız İstanbul, Bursa, Ankara, Denizli ve Konya' dan yükünüzü alıp 48 saat içinde varış merkezleri olan VAN, AĞRI, IĞDIR, HAKKARİ ve İRAN BAZERGAN 'a teslim etmektedir. Ayrıca, tüm ithalat ve ihracat işlemlerinin yanı sıra transit ticaret, gümrükleme, uluslararası nakliyat , yurt içi nakliyat, parsiyel taşımacılık faaliyetlerinide uzman kadrolar tarafından sorunsuz , süratli, etkin bir çalışmayla gerçekleştirmektedir.

YURT DIŞI SERVİSLERİMİZ

Mallarınızı Türkiye 'nin her yerinde alıp tüm nakliyat ve gümrük işlemlerinizi yaparak dilediğiniz yerde teslim etmekteyiz.

Firma Ünvanı: Kargo 2000 Uluslararası Taşımacılık İth. İhr. Turz. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Vergi Dairesi / No: Doğubeyazıt / 948 0076 027

KARGO 2000 İLE GÜVENLİ, HIZLI, EKONOMİK HİZMETLER

       Firmamız İstanbul, Bursa, Ankara, Denizli ve Konya' dan yükünüzü alıp 48 saat içinde varış merkezleri olan VAN, AĞRI, IĞDIR, HAKKARİ ve İRAN/BAZERGAN' a teslim etmektedir. Tüm ithalat ve ihracat işlemlerinin yanı sıra transit ticaret, gümrükleme, uluslararası nakliyat, yurtiçi nakliyat, parsiyel taşımacılık faaliyetleri uzman kadrolarımız tarafından sorunsuz, süratli, etkin bir çalışmayla gerçekleştirmektedir.

TEKNOLOJİK ALTYAPI

       Türkiye'nin tüm gümrük kapılarından hizmet verebilme ve tüm ithalat, ihracat, transit işlemlerini evrak ve bilgi eksikliği olmaması koşuluyla, talimatın verildiği gün içinde gerçekleştirme kapasitesine sahip bulunmaktayız. 

       Ürünlerinizi Türkiye' nin her yerinden alıp tüm nakliyat ve gümrük işlemlerinizi yaparak dilediğiniz yerde teslim etmekteyiz. Hizmette en önemli unsur insan, iletişim ve teknolojidir; bu sebeple Kargo2000, çalışanlarının bireysel ve teknik eğitimine oldukça önem veren,faaliyet alanındaki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından ve sürekli takip edip uygulayan, temel politikası, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini azami tatmin edecek kalitede, en hızlı ve en ekonomik hizmeti sunmak olan, hizmet kalitesini her geçen gün daha iyiye ulaştırabilmek için, sürekli gelişimi kendine amaç edinmiş, pazar payını her geçen gün artıran, sektörün önde gelen kuruluşlarındandır.

 

İletişim Formu